Warning: include(actions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/k/o/u66068/public_html/poschodove-sklady.php on line 1

Warning: include(actions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/k/o/u66068/public_html/poschodove-sklady.php on line 1

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'actions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in /www/k/o/u66068/public_html/poschodove-sklady.php on line 1
Poschodové sklady | Poschodové plošiny | Regálové galérie - vybavenie skladov

Poschodové sklady a plošiny, regálové galerie

Poschodové sklady nájdu svoje uplatnenie v skladových priestoroch s vysokými stopmi. Podobne ako pojazdné regále zvyšujú úložnú kapacitu v danej podlahovej ploche, poschodové sklady poskytujú zvýšenie kapacity smerom na výšku. Bez veľkých stavebných zásahov tak môžete maximálne využiť výšku skladu.
Poschodové sklady môžu vyplniť celú plochu skladovej haly, alebo len jej časť. Pod plošinou môže prebiehať výroba a hore je sklad materiálu, alebo možno ukladať tovar dole i hore. V neposlednom rade môžu byť dole aj hore voľnej plochy.

Váš dopyt môžete zaslať na tento e-mail:  sklady@e-regaly.sk
Poschodové sklady  Poschodové sklady  Poschodové sklady 

Konstrukčné riešenie

Poschodové sklady môžu byť jednoposchodové, alebo viacposchodové, záleží na výške haly a požiadavke zákazníka. Ďalej je potrebné určiť funkciu poschodového skladu a to či budú všade umiestnené regále - potom sa jedná o regálovú galériu alebo zostane voľná plocha dole, hore alebo všade - potom možno hovoriť o poschodových plošinách.
S funkciou poschodových skladov súvisí aj ich prevedenie. K tomu môže byť použité komponenty zo systému policových regálov alebo paletových regálov. Ďalšou možnosťou je zostaviť poschodový sklad z valcovaných profilov.
Podlaha poschodia je vo väčšine prípadov tvorená z drevotrieskových prípadne OSB dosiek. Stále častejšie sa ale presadzujú oceľové rošty, niekedy nie je z dôvodu nosnosti ani iná možnosť. Schodisko je tiež oceľové so schodiskovými stupňami z oceľových roštov. Plošiny možno ďalej opatriť odovzdávacím miestom s bránkou, alebo aj zdvíhacím zariadením.


Poschodové sklady  Poschodové sklady  Poschodové sklady 

Použitie

Vďaka svojím vlastnostiam nachádzajú poschodové sklady najväčšie využitie v servisoch pre skladovanie náhradných dielov, tam sú to už spomínané regálové galérie, ktoré najlepšie vyhovujú pre skladovanie rýchloobrátkového tovaru. Galéria tiež dobre poslúži na skladovanie v archívoch a knižniciach.
Poschodové plošiny sú pre zmenu vhodným riešením do výrobných prevádzok. Umožňujú zachovať v prízemí výrobný priestor a v poschodí potom ukladať rôzny materiál používaný alebo prípadne materiál vzniknutý z povahy výroby. Podľa požadovaného rozloženia stĺpov sa zvolí použitá konštrukcia plošiny.


Poschodové sklady  Poschodové sklady  Poschodové sklady 

Vlastnosti poschodových skladov:

  • Zostavené z konštrukčných prvkov regálov alebo z valcovaných profilov
  • Plne využívajú výšku skladového priestora
  • Špecifické zostavy na mieru do priestora stavby
  • Vhodné pre vysokoobrátkový tovar
  • Podlaha poschodia iba v obslužných uličkách alebo ako celistvá plocha
  • Prístup do poschodia po schodisku alebo pomocou zdvíhacieho zariadenia
  • Vysoká variabilitaRychly dopyt poschodového skladu

Pomocou nižšie umiestneného formulára môžete zaslať rýchly dopyt poschodového skladu. Ak chcete, aby Vás niekto z našej firmy kontaktoval pre upresnenie dopytu, zadajte svoj e-mail alebo telefónny kontakt a odošlite prednastavený text. Môžete tiež zadať vlastné požiadavku tým, že prepíšete prednastavený text.